Coins secrets
Gezinnen welkomInternettoegangLandelijkNiet-rokersUitzichtAfgesloten zwembadGemeenschappelijk zwembadVerwarmd zwembadLocatie met meerdere verhuringenLogementcapaciteit: 4 personenAantal slaapkamers : 2Aantal badkamers : 1 
Ref. PRO-237-55802

Saint Paul Trois Châteaux, in de Drôme Provençal, charmante vakantiewoning in Provençaalse Mas met verwarmd zwembad.

Voor 4 personen - 805 € / 989 €


 

Charmant vakantiehuis in de Provence
Drôme Provençal, charmante vakantiewoning in Provençaalse Mas met verwarmd zwembad


In een fantastische omgeving tussen kastelen, wijngaarden, lavendelvelden en olijfbomen, met uitzicht op “La Garde Adhémar” één van Frankrijks mooiste dorpjes en slechts op 2 passen van alle winkels en voorzieningen, kom hier genieten van de rust en het goede franse leven.

Dit Provençaalse landhuis uit de 18 e eeuw met zijn karakteristieke binnenplaats overschaduwd door platanen en olijfbomen ligt in het hart van de Drôme Provençal, middenin de zonovergoten natuur maar toch vlakbij alle voorzieningen.

Dit Domein is tevens een perfecte uitvalsbasis om de prachtige omgeving te verkennen zoals de Gorges de l'Ardèche, Vaison-la-Romaine, Grignan, Nyons, Orange, Avignon, Montélimar, en de gezellige omliggende dorpjes.

Dit charmante en prachtige landhuis is met zijn omkeerbare airconditioning en verwarmingssysteem ook aangepast voor een verblijf in de winter, gezellige sfeer rond het open haardvuur.

Dit landhuis is opgebouwd uit 2 verschillende vleugels, die apart of samen verhuurd kunnen worden. (voor de omschrijving van de 2 woningen samen klik hier)

Vakantiewoning “Les Orangers” heeft een eenvoudige keuken, eetkamer, een ruime slaapkamer met 2- persoonsbed en zithoek, een kinderslaapkamer met stapelbed en een douche.Buiten vindt u het terras, de tuin van 3000 m² en schaduwrijke binnenplaats, tuinmeubilair, barbecue, zwembad (verwarmd in voor en na seizoen) pool house met wastafel en Italiaanse douche, wc, parkeerplaats.


Vakantiehuis te huur in Saint Paul les 3 Châteaux
Charmant huis te huur in de Drôme Provençale
Charmant vakantiehuis in Saint Paul les 3 Châteaux
Huisje huren in de Provence

- Charmante vakantiewoning in Saint Paul Trois Châteaux -


Top



Vakantiewoning Les Orangers (4 personen)

  • Keuken : eenvoudige keuken met opbergruimte, 2 elektrische kookplaten, magnetron, koelkast met vriesvak, en servies voor 4 personen.
  • Badkamer : Douche, wastafel met opbergmeubel en WC. Haardroger, elektrische verwarming.
  • Kinderslaapkamer : Stapelbed 80 cm breed, opbergmeubel.
  • Grote living stijl “loft” met : Woonkamergedeelte : zithoek met hoekbank 6 tot 8 personen, salontafel, eethoek met houten ronde tafel en 4 stoelen. Slaapkamergedeelte met gordijn afgescheiden, 2 persoonsbed, grote kledingkast.
- Houd de muis over de foto's om ze in het groot te zien -
vakantiehuis in de Drôme uitgeruste keuken Vakantie in een landhuis in de Provence

Vakantie in een huis met zwembad Vakantiehuis huren in de Midi
Charmant huis te huur in de Provence
Vakantie in een charmant huis in de Provence
Vakantiehuis huren in de Provence
Gemeubileerd vakantiehuis in de Midi vakantiehuis te huur in de Midi
Vakantiehuis in de Drôme Provençale
vakantiehuizen Zuid-Frankrijk
Top



Gedeelde buiten faciliteiten :

Terras, tuin van 3000 m² en schaduwrijke binnenplaats, tuinmeubilair, barbecue, zwembad (verwarmd in voor en na seizoen) pool house met wastafel en Italiaanse douche, wc, parkeerplaats.

  • De binnenplaats : Grote binnenplaats met terras met tuinmeubilair met fauteuils en parasol. Grote ovalen smeedijzeren tafel met 12 stoelen van hout en smeedijzer in de schaduw van platanen en olijfbomen.
  • Zwembad : Op een afgesloten terrein, zwembad van 4m x 8m, met trap naar het lage gedeelte (1.20 diep), en ladder naar het diepere gedeelte (2.00 m), en beveiligd met alarm. Terras met 8 ligstoelen, het zwembad is ook buiten het seizoen op warme temperatuur dankzij het verwarmingssysteem.
  • Pool house : Pool house met Italiaanse douche, wastafel en WC.
  • Diversen : wasmachine, wasdroger, telefoon, TV, CD speler, DVD, HIFI, Internet WiFi, airconditioning en verwarming…
  • Tot uw beschikking : Tafeltennistafel, Jeux de Boules terrein, voetballen, zwembadspeelgoed, kinderspeelgoed, familiespelletjes, 1 mountainbike en 1 tandem, ruime keus aan Cd’s en DVD’s en documentatie over de omgeving….
Op aanvraag is er tevens een box, een kinderbedje, een kinderstoel.
- Houd de muis over de foto's om ze in het groot te zien -
Vakantie in een villa in de Provence Vakantiehuis huren in de Midi
Vakantiehuis huren in de Drôme
Vakantiehuis huren in de Provence met zwembad Vakantie Drôme huren
Charmant huis te huur in de Provence
Vakantie in een charmant huis in de Provence
Vakantiehuis huren in de Provence
Gemeubileerd vakantiehuis in de Midi vakantiehuis te huur in de Midi
Vakantiehuis in de Drôme Provençale Vakantie in een huis met zwembad
Top



Specificaties :

Karakteristieken
Surface terrain : 3000 m² Aantal slaapkamers : 2 Aantal 2 persoonsbedden : 1
Aantal eenpersoonsbedden : 2 Aantal badkamers met douche : 1 Aantal WC : 1
Gite    

Uitrusting binnen
Koelkast Dieprviesvak Magnetron
Babybed Kinderstoel  

Uitrustung buiten
Tuinmeubelen Barbecue Ligstoel
Fietsen ter beschikking Aantal fietsen : 1 Ping pong
Zwembad    

Top



Geografische Ligging :

Omringd door lavendel-en wijnvelden met uitzicht op La Garde Adhémar en Clansayes, 2 prachtige dorpjes, ligt het landhuis op 3 km afstand van alle winkels en voorzieningen in Saint Paul Trois Châteaux.

Golfliefhebbers kunnen terecht op het Golfterrein in Clansayes op 5 km (9 holes 35) of op het golfterrein in Montboucher-sur-Jabron (18 holes 71). Het Domein ligt in het hart van de Drôme Provençale,, op 10 minuten van de snelweg afrit Bollène, vlakbij Montélimar, Grignan, Orange, Vaison la Romaine, de Gorges de l'Ardèche...

Enkele afstanden :
Afstanden en reistijden naar schatting 

La Garde Adhémar : 3 km
Clansayes : 6 km
Richerenches : 14 km
Grignans : 18 km
Saint-Martin-d'Ardèche (Gorges de l'Ardèche) : 25 km
Montélimar : 29 km
Orange : 32 km
Vaison la Romaine : 34 km
Nyons : 38 km
Orgnac l'Aven : 39 km
Avignon : 60 km
Nîmes : 88 km
Marseille : 146 km
Saintes Maries de la mer : 148 km

TGV station van Avignon : 61 km (0h55)
TGV station van Valence (Alixan) : 88 km (0h60)
Luchthaven van Nîmes-Arles-Camargue : 97 km (1h15)
Luchthaven van Marseille-Provence : 126 km (1h20)

 

Ligging bekijken op een kaart
La Garde Adhémar
- Vakantie in de Drôme Provençale -
Saint Paul Trois Châteaux
- Saint Paul Trois Châteaux -
Top




Tarief :

Periode
Prijs (€)
van 13 September 2008 tot 25 Oktober 2008
805
van 25 Oktober 2008 tot 1 November 2008
989
van 1 November 2008 tot 20 December 2008
805
van 20 December 2008 tot 27 December 2008
989

De prijzen zijn per week.
Er wordt verhuurd van zaterdag tot zaterdag
Maximum aantal personen : 4 personen
Beddegoed aanwezig
Handdoeken badkamer aanwezig
Schoonmaak einde verblijf inbegrepen
Schoonmaak : 1 h 30 uur schoonmaak per week inbegrepen
Electriciteit : naar verbruik van begin November tot eind Maart
Borg : 1000 €
Tuinonderhoud inbegrepen
Onderhoud zwembad inbegrepen
Niet rokers huis

Informatie en reservering
Vakantie in de Provence
- Vakantiehuis in de Provence -
Vakantie in de Provence
 
< Vorige