Coins secrets
Gard Provencal, Laudun, gite voor 4 personen met zwembad
 Gezinnen welkomLandelijkAfgesloten zwembadGemeenschappelijk zwembadLocatie met meerdere verhuringenActief wijndomeinLogementcapaciteit: 4 personenAantal slaapkamers : 2Aantal badkamers : 2
Ref. PRO-26-95602
Gard provençal, Laudun, Gites pour 4 personnes avec piscine dans un domaine viticole en activité

Gard Provencal, Laudun, gite voor 4 personen met zwembad, op een actief wijnbouwdomein 644 € / 1030 €

In de Gard Provençal, bij Laudun, biedt dit erg mooie en actieve wijndomein 2 vakantieverblijven te huur, elk voor 4 personen.
Ideaal voor wijnliefhebbers, want het domein wordt omringd door 100 hectare wijngaard, waarvan 70 hectare Côtes du Rhône (Lirac, Côtes du Rhône Village Laudun, Côtes du Rhône) en 32 hectare landwijn. Bovendien liggen grote namen als Chateauneuf du Pape en Tavel vlakbij.
Het chateau beschikt over 2 gîtes, elk voor vier personen en met twee kamers.

**Speciale aanbieding** 25 % Korting voor een verblijf tussen 30 Augustus 2008 en 12 September 2008
Proche Avignon, appartement pour 4 p. dans un château avec piscine
 Gezinnen welkomLandelijkPrestigieuze locatieGemeenschappelijk zwembadLocatie met meerdere verhuringenLogementcapaciteit: 4 personenAantal slaapkamers : 2Aantal badkamers : 2
Ref. PRO-309-17505
Geen vertaling beschikbaar, kiest u a.u.b. een andere taal.
Vaucluse, Provence, vakantiehuisje voor 2 personen met zwembad
 InternettoegangLandelijkGemeenschappelijk zwembadLocatie met meerdere verhuringenLogementcapaciteit: 2 personenAantal slaapkamers : 1Aantal badkamers : 1
Ref. PRO-12-69701
Vaucluse, Provence, vakantiehuisje voor 2 personen met zwembad
Vaucluse, Provence, vakantiehuisje voor 2 personen met zwembad - 515 € / 618 €

In het hart van de Provence, tussen Avignon en Carpentras in een rustige, karakteristieke en landelijke omgeving heten Sophie en Charles u van harte welkom op hun domein « les Capucins ».

Op het sfeervolle domein, gelegen langs een rivier ligt een vakantiewoning « le mas » van 120 m2 (4/6 personen) en een kleinere vakantiewoning « le mazet » voor 2 personen , het gemeenschappelijk zwembad en het huis van de eigenaren. 

 
Gard provençal, appartement pour 4 p. dans un château avec piscine
 Gezinnen welkomLandelijkPrestigieuze locatieGemeenschappelijk zwembadLocatie met meerdere verhuringenLogementcapaciteit: 4 personenAantal slaapkamers : 2Aantal badkamers : 1
Ref. PRO-310-17504
Geen vertaling beschikbaar, kiest u a.u.b. een andere taal.
Avignon- Woonboot op de Rhone - 4 personen
 InternettoegangAircoPrestigieuze locatiePrivezwembadLogementcapaciteit: 4 personenAantal slaapkamers : 2Aantal badkamers : 2
Ref. PRO-59-30101
peniche small

Villeneuve les Avignon, luxe woonboot voor 4 personen met zwembad en airconditioning  – 1200 € / 2032 €

Ontdek de Provence op een originele manier en breng een onvergetelijke vakante door op een luxe woonboot op 2 passen van het centrum van Avignon en de mooiste bezienswaardigheden in de Provence !
Aangemeerd in Villeneuve les Avignon, dichtbij de toren Philippe Le Bel bent u slechts 10 minuten lopen van het centrum van Avignon.
De woonboot is geraffineerd en luxe ingericht, van alle gemakken voorzien.

Gard Provencal, Laudun, gite voor 4 personen met zwembad
 Gezinnen welkomLandelijkAfgesloten zwembadGemeenschappelijk zwembadLocatie met meerdere verhuringenActief wijndomeinLogementcapaciteit: 4 personenAantal slaapkamers : 2Aantal badkamers : 1
Ref. PRO-203-95601
Gard provençal, Laudun, Gites pour 4 personnes avec piscine dans un domaine viticole en activité

Gard Provencal, Laudun, gite voor 4 personen met zwembad, op een actief wijnbouwdomein 644 € / 1030 €

In de Gard Provençal, bij Laudun, biedt dit erg mooie en actieve wijndomein 2 vakantieverblijven te huur, elk voor 4 personen.
Ideaal voor wijnliefhebbers, want het domein wordt omringd door 100 hectare wijngaard, waarvan 70 hectare Côtes du Rhône (Lirac, Côtes du Rhône Village Laudun, Côtes du Rhône) en 32 hectare landwijn. Bovendien liggen grote namen als Chateauneuf du Pape en Tavel vlakbij.
Het chateau beschikt over 2 gîtes, elk voor vier personen en met twee kamers.

**Speciale aanbieding** 25 % Korting voor een verblijf tussen 6 September 2008 en 26 September 2008
Studio - Villeneuve
 AircoLogementcapaciteit: 2 personenAantal badkamers : 1
Ref. PRO-29-94101
Chambre - Studio - 2 personnes - Centre historique Villeneuve-lez-Avignon

Studio - 2 personen - historisch centrum van Villeneuve lez Avignon - 464 €

Een karakteristiek onderkomen in een kwalitatieve en kalme omgeving.

Goede parkeermogelijkheden dichtbij.

Aan de overkant van de Rhône ligt Avignon op 3km afstand en is goed toegankelijk, ook per bus.

Provence gardoise, location pour 4 p. dans dépendance d'un château
 Gezinnen welkomLandelijkPrestigieuze locatieGemeenschappelijk zwembadLocatie met meerdere verhuringenLogementcapaciteit: 4 personenAantal slaapkamers : 2Aantal badkamers : 2
Ref. PRO-308-17506
Geen vertaling beschikbaar, kiest u a.u.b. een andere taal.
Althen-les-Paluds, vakantiewoning voor 2 personen
 Gezinnen welkomLogementcapaciteit: 4 personenAantal slaapkamers : 1Aantal badkamers : 1
Ref. PRO-67-7501
gite dans hameau de charme

Althen-les-Paluds, vakantiewoning voor 2 personen in een volledig gerestaureerd landhuis - 361 €

In het hart van de Provence, tussen Avignon en Carpentras, ontvangen Fred en Martine u in hun gîte, gelegen in een charmant, rustig en karakteristiek gehucht.

 

Provence, moderne villa met privé zwembad voor 6 personen
 Gezinnen welkomInternettoegangLandelijkNiet-rokersUitzichtPrivezwembadLogementcapaciteit: 6 personenAantal slaapkamers : 3Aantal badkamers : 2
Ref. PRO-318-30301
Uchaux, in de Provence, moderne villa met privé zwembad voor 6 personen
Uchaux, in de Provence, moderne villa met privé zwembad voor 6 personen -

In het hart van het massief van Uchaux, ligt deze moderne villa geheel naar de zon gericht en met een mooi uitzicht. Ideaal gelegen temidden van de wijnvelden van de Rhone vallei, om heerlijk te ontspannen en de omgeving te verkennen...
Irmika - Vakantiehuis in karakteristiek stadje
 Huisdieren welkomGezinnen welkomInternettoegangNiet-rokersLogementcapaciteit: 6 personenAantal slaapkamers : 3Aantal badkamers : 2
Ref. PRO-22-67501
Irmika - Huis in oude stadcentrum, 140 m² - 6 personen - tuin

Irmika - Huis in oude stadcentrum, 140 m² - 6 personen - tuin - 950 €

Villeneuve lez Avignon, historisch centrum. Mooie woning voor 6 personen. Veel charme en karakter voor deze woning die onlangs volledig gerestaureerd is.

De met smaak ingerichte tuin is de ideale plaats voor uw ontspanning. 

Avignon, luxe vakantiehuis, 6 personen, groot prive zwembad
 Huisdieren welkomGezinnen welkomInternettoegangLandelijkNiet-rokersPrestigieuze locatieAfgesloten zwembadPrivezwembadLogementcapaciteit: 6 personenAantal slaapkamers : 3Aantal badkamers : 3
Ref. PRO-322-10803
Avignon, luxe landhuis, 6 personen,  groot prive zwembad

Entraigues sur la Sorgue, sfeervol vakantiehuis voor 6 personen -  2060 €

Deze oude stenen watermolen is rustig en landelijk gelegen, tussen Avignon en Carpentras en vlakbij L’Isle sur la Sorgue.
Dit domein is ideaal voor een heerlijke vakantie in een kalme omgeving en tevens vlakbij alle bezienswaardigheden.

Domazan - Charmante vakantiewoning - 5/6 personen
 Gezinnen welkomLandelijkPrivezwembadLogementcapaciteit: 5 personenAantal slaapkamers : 2Aantal badkamers : 1
Ref. PRO-78-21102
Domazan - Charmante vakantiewoning - 5/6 personen

Ref 21102 - Domazan in de Gard in de Provence, charmante vakantiewoning, Provençaals landhuis - 5 tot 6 personen  - zwembad - 720 € / 1050 €
Dit landhuis ligt te midden van de wijngaarden van Domazan, in de Provençaalse Gard-regio, en zal u verleiden met zijn charme en zijn authenticiteit. Rachel en Patrick hebben het met hart en ziel gerestaureerd om het uitstraling en karakter te geven.

Vaucluse, Provence, Villa de vacances pour 6 personnes avec piscine
 Gezinnen welkomUitzichtAfgesloten zwembadPrivezwembadLogementcapaciteit: 6 personenAantal slaapkamers : 3Aantal badkamers : 2
Ref. PRO-145-5401
Geen vertaling beschikbaar, kiest u a.u.b. een andere taal.
Le Jardin du Cardinal - Dorpshuis met tuin in stadje
 Huisdieren welkomGezinnen welkomNiet-rokersLogementcapaciteit: 6 personenAantal slaapkamers : 3Aantal badkamers : 1
Ref. PRO-23-75301
img2_mini

Le jardin du Cardinal - Dorpshuis in stadje - 5/6 personen - 876 €

In het historisch stadscentrum van Villeneuve-les-Avignon, stad van kunst en historie, ligt deze karakteristieke dorpswoning met schaduwrijke charmante tuin, zeer rustig gelegen en op slechts 2 stappen van het centrum.

Barbentane, charmante Provencaalse Mas voor 6 personen met prive zwembad
 Huisdieren welkomUitzichtPrivezwembadLogementcapaciteit: 6 personenAantal slaapkamers : 3Aantal badkamers : 2
Ref. PRO-229-30201
Barbentane, charmante Provençaalse Mas met tuin en privé zwembad
Barbentane, charmante Provençaalse Mas met tuin en privé zwembad -

Op de heuvels van Barbentane, dichtbij het kasteel en slechts op 2 minuten lopen van het dorpscentrum ligt deze prachtige stenen Mas, met veel smaak gerestaureerd en ingericht voor alle rust en ontspanning.
Op het einde van een doodlopend weggetje, aan de voet van La Montagnette is de Mas een uitstekende basis om de mooiste plekjes in de Provence te verkennen zoals L’Abbaye de Frigolet, Les Alpilles, Le Lubéron en Avignon.
Provencaals landhuis - Entraigues
 Gezinnen welkomLandelijkPrivezwembadLogementcapaciteit: 6 personenAantal slaapkamers : 3Aantal badkamers : 1
Ref. PRO-62-69401
Entraigues-sur-la-Sorgue, tussen Avignon en Carpentras, Provençaals landhuis, 6 personen, zwembad

Entraigues-sur-la-Sorgue, tussen Avignon en Carpentras, Provençaals landhuis, 6 personen, zwembad, 979 € / 1133 €
Landelijk gelegen, tussen Avignon en Carpentras, erg mooi Provençaals landhuis in ongepleisterde stenen, 150 m² groot, op een terrein van 6000 m² met zwembad van 12 m x 6 m.Ontdek het genot van het buitenleven, waar rust en ontspanning van de partij zijn tijdens uw vakantie. Profiteer van de uitstekende geografische ligging om de mooiste plekken van de streek te bezoeken. Want in een straal van 20 à 30 km en erg gemakkelijk bereikbaar liggen onder andere: de Mont du Vaucluse, de Mont Ventoux, de Lubéron, de Alpilles en Saint Rémy de Provence. 

Vaucluse, Provence, Provencaals landhuis voor 4 tot 6 personen met zwembad
 Gezinnen welkomInternettoegangLandelijkGemeenschappelijk zwembadLocatie met meerdere verhuringenLogementcapaciteit: 6 personenAantal slaapkamers : 3Aantal badkamers : 1
Ref. PRO-21-69702
Vaucluse, Provence, Provençaals landhuis voor 4 tot 6 personen met zwembad

Vaucluse, Provence, Provençaals landhuis voor 4 tot 6 personen met zwembad - 1082 € / 1133 €

In het hart van de Provence, tussen Avignon en Carpentras in een rustige, karakteristieke en landelijke omgeving heten Sophie en Charles u van harte welkom op hun domein « les Capucins ».

Op het sfeervolle domein, gelegen langs een rivier ligt een vakantiewoning « le mas » van 120 m2 (4/6 personen) en een kleinere vakantiewoning « le mazet » voor 2 personen , het gemeenschappelijk zwembad en het huis van de eigenaren.